TopDovča.cz

Postup rezervace

  1. V našem kalendáři si můžete sami předem zjistit zda je váš preferovaný termín stále ještě volný. Pokud je volný, zadejte den nástupu a den návratu v rezervačním formuláři. Dále doplňte vaše základní kontaktní údaje. Pokud si přejete zpříjemnit vaši TOP DOVČU o další doplňkové a příplatkové služby, zaškrtněte příslušné políčko. Cena pronájmu se automaticky navýší o cenu zvoleného příslušenství. U rezervací 8 dní a kratších je k celkové ceně automaticky připočítán i servisní poplatek ve výši 1 500 Kč za přípravu vozu, objednaného příslušenství a následný úklid.  

  2. Prosíme, buďte při vyplňování údajů pozorní! Přečtěte si pozorně Všeobecné obchodní podmínky, které jsou součástí Smlouvy o pronájmu a později je také obdržíte k podpisu v papírové podobě. Pokud se Všeobecnými obchodními podmínkami souhlasíte odešlete vaši nezávaznou rezervaci. Brzy se s vámi spojíme. Vaše rezervace je nezávazná dokud nebude uhrazena rezervační záloha a dokud vám rezervaci závazně nepotvrdíme e-mailem nebo telefonicky.

  3. Po odeslání vaší nezávazné poptávky vám bude na uvedený kontaktní e-mail automaticky odeslána zpráva, která potvrdí, že vaši nezávaznou poptávku evidujeme. Pokud vám budeme moci v uvedeném termínu vůz zapůjčit, budeme vás, zpravidla následující pracovní den, kontaktovat e-mailem se žádostí o zaslání dalších údajů, které následně použijeme k vytvoření Zálohové faktury - proformy a návrhu Smlouvy o pronájmu. Pokud vám nebudeme moci z nějakého důvodu vyhovět, budeme vás o tom také bezodkladně informovat.

  4. Zaslanou zálohovou fakturu uhraďte co nejdříve. Pokud nebudou prostředky připsány na náš účet do 5 pracovních dnů budeme nuceni vaši předběžnou rezervaci zrušit a termín opět uvolnit. Ve stejné lhůtě budeme očekávat i podepsaný návrh Smlouvy o pronájmu, který stačí naskenovat či ofotit a zaslat zpět na náš kontaktní e-mail. Originál Smlouvy o pronájmu bude předán a podepsán v den nástupu pronájmu.

  5. S blížícím se dnem nástupu pronájmu vám bude zaslána doplatková faktura včetně servisního poplatku. Tato faktura musí být uhrazena nejpozději 3 týdny před zahájením pronájmu vozidla. Pokud se tak nestane, vaše rezervace bude zrušena a dále se budeme řídit Všeobecnými obchodními podmínkami.

  6. V den předání vozidla mějte u sebe 2 doklady, ze kterých ověříme vaši totožnost. Poučíme vás o provozu a obsluze jak automobilu tak i obytné nástavby. Seznámíme se vzájemně s aktuálním stavem součástí obytného vozu, který zaneseme do předávacího protokolu. Pokud dosud nebyla uhrazena vratná kauce převodem, bude uhrazena nyní při předání vozu v hotovosti. Dále budou podepsány a předány originály Smluv o pronájmu, Předávací protokol k vozidlu, Zápis o seznámení s obsluhou a originály účetních dokladů.

  7. Papírování je otrava, ale už to máme za sebou, nyní už opravdu můžete vyrazit na svou TOP DOVČU!!!!

Proč vyrazit s obytným vozem?

1

Protože jste pány své dovolené a máte rádi dobrodružství.

2

Protože chcete mít pohodlí domova i na cestách.

3

Protože si konečně splníte svůj dětský sen!